1. Rozpoczęły się ferie zimowe. Życzymy dzieciom i młodzieży dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.45 złożyli ślubowanie nowi członkowie Rady Parafialnej. Życzymy im dużo satysfakcji z pełnienia tej odpowiedzialnej posługi. Jednocześnie składamy podziękowanie radnym parafialnym, pełniącym posługę dotychczas.
  3. Zapraszam jutro, 13 lutego, na kolejne nabożeństwo fatimskie. Początek o godz. 20.00. Proszę zabrać ze sobą lampiony.
  4. Pozdrawiamy wszystkich odwiedzających naszą stronkę i dedykujemy im piękną piosenkę….

Jeśli masz jeszcze niedosyt, nie martw się 🙂 Mamy dla Ciebie jeszcze coś fajnego…

Skocz pod ten link =======>>>>TUTAJ

==============================

Najkrótsza modlitwa – podyktowana przez Jezusa ks. Dolindo Ruotolo

Kiedy do ojca Pio przychodziły tłumy, mówił: – Idźcie lepiej do ks. Dolindo! Ten kapłan z Neapolu, mistyk, zostawił modlitwę, którą podyktował mu sam Jezus. Modlitwę o efekcie piorunującym.

Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami w duszy: „Jezu, Ty się tym zajmij!”. Czyń tak za każdym razem! Czyńcie tak wszyscy, a ujrzycie wielkie, nieustające i ciche cuda! Daję wam słowo, na moją miłość
– Jezus podyktował te słowa ojcu Dolindo Ruotolo w latach 40. XX wieku. Neapolitański tercjarz franciszkański, dziś sługa Boży, spisał w 33 tomach swoje duchowe przeżycia mistyczne, wskazówki dla kapłanów oraz to, co dyktował mu Jezus. Jego teksty są szczere, kipią pokorą i są trafną diagnozą kondycji dzisiejszego człowieka, są niczym kadr z często niełatwego życia kapłana.

Neapolitańczyk – trwa jego proces beatyfikacyjny – nosił na ciele niewidzialne znaki męki Chrystusa. To do niego św. o. Pio kierował ludzi. „Idźcie do ojca Dolindo!” – odsyłał pielgrzymów kapucyn.
 A o. Dolindo wręczał im „Akt całkowitego oddania Jezusowi”. „Nie kombinuj nic, tylko módl się tak, jak Jezus prosi” – dodawał.

====>>>> A teraz, proszę, zobacz i posłuchaj TEGO