1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.45 zostały poświęcone tornistry i przybory szkolne uczniów klas pierwszych. Po Mszy św. odbyło się pierwsze spotkanie przedkomunijne dla 3-klasistów. Grupa liczy 43 osoby przygotowujące się do przyjęcia Komunii Świętej.34,500,q
  2. Po Mszach św. zbieramy dodatkowe ofiary do puszek przeznaczone na wsparcie dla osób, które przeżyły trzęsienie ziemi w Italii.
  3. Zachęcam do prenumeraty pism religijnych : ” Królowa  Różańca Świętego ” i ” Rycerz Niepokalanej”.
  4. W czwartek w liturgii Kościół odda cześć świętym Archaniołom : Michałowi, Gabrielowi i Rafałowi. Są oni książętami wielkich zastępów niewidzialnego świata aniołów. Aniołowie są Bożymi posłańcami. Opiekują się nami oraz wypełniają Bożą wolę. Pamiętajmy o nich na co dzień. Poznaj piękną do Księcia aniołów, Michała :          Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  5. W sobotę rozpoczynamy piękny miesiąc różańcowy – październik. W kościele w dni powszednie różaniec będziemy odmawiać o godz. 17.00, w niedziele zaś o godz. 15.30. Niech to będzie dla nas czas pięknej modlitwy różańcowej. Pamiętajmy o nim także w domach, jeśli nie uda się dotrzeć do kościoła. Skocz TUTAJ, by zobaczyć, jak wielką moc ma pobożne odmawianie różańca.

 Pozdrowienia dla Wszystkich Internautów odwiedzających naszą stronkę / mile widziane opinie o niej /

Zaczęła się piękna pora roku – jesień. Znamy pewnego człowieka, który bardzo lubi jesień 🙂 Z pewnością nie jest on jedyny w tym swoim lubieniu jesieni.. Wszystkim zatem, nie tylko zwolennikom jesieni, dedykujemy utwór księdza Antonio Vivaldiego pt. „Jesień”

YouTube Preview Image

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witamy!

Witamy na stronie
Parafii św. Wojciecha
w Szreńsku

Adres parafii:
ul. Wikariacka 1
06-550 Szreńsk
Powiat mławski
Woj. Mazowieckie
Dekanat mławski
Tel: 23 653 40 15
e-mail:
parafiaszrensk@yahoo.com

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
9:00 ; 10:45 ; 12:15 ; 16:00
Dni powszednie:
7:30 ; 17:00

Kancelaria parafialna:
czynna od wtorku do piątku
od godz. 15.00 do 16.30
(poza pierwszymi piątkami miesiąca)

Kalendarz
Lipiec 2021
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Liturgia na dziś

Aniołek

Niech Was pilnują dobre aniołki!

Archiwum