1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.45 zostały poświęcone tornistry i przybory szkolne uczniów klas pierwszych. Po Mszy św. odbyło się pierwsze spotkanie przedkomunijne dla 3-klasistów. Grupa liczy 43 osoby przygotowujące się do przyjęcia Komunii Świętej.34,500,q
  2. Po Mszach św. zbieramy dodatkowe ofiary do puszek przeznaczone na wsparcie dla osób, które przeżyły trzęsienie ziemi w Italii.
  3. Zachęcam do prenumeraty pism religijnych : ” Królowa  Różańca Świętego ” i ” Rycerz Niepokalanej”.
  4. W czwartek w liturgii Kościół odda cześć świętym Archaniołom : Michałowi, Gabrielowi i Rafałowi. Są oni książętami wielkich zastępów niewidzialnego świata aniołów. Aniołowie są Bożymi posłańcami. Opiekują się nami oraz wypełniają Bożą wolę. Pamiętajmy o nich na co dzień. Poznaj piękną do Księcia aniołów, Michała :          Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
  5. W sobotę rozpoczynamy piękny miesiąc różańcowy – październik. W kościele w dni powszednie różaniec będziemy odmawiać o godz. 17.00, w niedziele zaś o godz. 15.30. Niech to będzie dla nas czas pięknej modlitwy różańcowej. Pamiętajmy o nim także w domach, jeśli nie uda się dotrzeć do kościoła. Skocz TUTAJ, by zobaczyć, jak wielką moc ma pobożne odmawianie różańca.

Pozdrowienia dla Wszystkich Internautów odwiedzających naszą stronkę / mile widziane opinie o niej /

Zaczęła się piękna pora roku – jesień. Znamy pewnego człowieka, który bardzo lubi jesień 🙂 Z pewnością nie jest on jedyny w tym swoim lubieniu jesieni.. Wszystkim zatem, nie tylko zwolennikom jesieni, dedykujemy utwór księdza Antonio Vivaldiego pt. „Jesień”

YouTube Preview Image