1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.45 Uroczystość I Komunii św. 50-cioro dzieci komuniaprzyjmie pierwszy raz do swego serca Pana Jezusa. W ramach tzw. białego tygodnia dzieci będą przychodziły do kościoła na Msze św. o godz. 17.00
 2. Za tydzień o g. 10.45, Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu św. uczniów klas czwartych i piątych. Suma będzie odprawiona o godz. 12.30.
 3. W poniedziałek i środę o godz. 15.30 spotkania dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. Spowiedź dzieci, rodziców i chrzestnych w sobotę w godz. 15.00-17.00.
 4. Obraz MP Częstochowskiej mieszkańcy Rochni będą mogli odebrać w niedzielę 28 maja na Sumie. Na tę Mszę św. zapraszam także mieszkańców Liberadza – w ich intencji odprawimy Msze św. dziękczynno-błagalną.
 5. Zachęcamy do zainteresowania się nowym projektem ks. proboszcza – wycieczką w Bieszczady 🙂 Wyjazd planowany jest pod koniec sierpnia; w programie m.in. wędrówka po Połoninie Wetlińskiej, zwiedzanie cerkwi, przejazd bieszczadzką ciuchcią, rejs statkiem po Solinie, odwiedziny klasztoru sióstr karmelitanek, wejście na Tarnicę-najwyższy szczyt polskich Bieszczadów, wiele innych atrakcji. Niestety, liczba miejsc jest ograniczona 😉

 

 • Johnny Wafel mówi:

  Przyjaciel. Kim jest ta osoba? Otóż przyjaciel to osoba, którą darzymy ogromnym zaufaniem i miłością. To nie to samo co kolega, czy koleżanka. Przyjacielowi możemy bez obaw zwierzyć się.

 • EM mówi:

  Prawdziwy Przyjaciel to wielki skarb. Szczęśliwi ci, którzy mają takiego Przyjaciela. Ja do nich należę, ponieważ mam kilku przyjaciół, na których w obecnym dla mnie trudnym czasie mogę liczyć. Jestem wielką szczęściarą.

 • EM mówi:

  Piękny wiersz.Zawiera wiele smutnej prawdy o życiu. Dlaczego ci, których tak mocno kochamy, tak bardzo nas ranią? Gdyby czerpali z naszej miłości, świat byłby rajem.

 • Magdalena mówi:

  Przyjaźń to coś naprawdę cennego, co otrzymujemy od drugiej osoby. Mówi się nawet, że przyjaźń cenniejsza niż miłość. Przyjaciel to ktoś, kto rozumie mnie, wierzy we mnie i akceptuje mnie taką jaka jestem. Przyjaciel zawsze mi pomoże, wysłucha i jest obok. To pozwala mi się otworzyć i zaufać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witamy!

Witamy na stronie
Parafii św. Wojciecha
w Szreńsku

Adres parafii:
ul. Wikariacka 1
06-550 Szreńsk
Powiat mławski
Woj. Mazowieckie
Dekanat mławski
Tel: 23 653 40 15
e-mail:
parafiaszrensk@yahoo.com

Porządek mszy św.:
Niedziele i święta:
9:00 ; 10:45 ; 12:15 ; 16:00
Dni powszednie:
7:30 ; 17:00

Kancelaria parafialna:
czynna od wtorku do piątku
od godz. 15.00 do 16.30
(poza pierwszymi piątkami miesiąca)

Kalendarz
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Liturgia na dziś

Aniołek

Niech Was pilnują dobre aniołki!

Archiwum