modlitwaTu, przedstawiamy swoje intencje modlitewne, w których wspólnie modlimy się i chcemy by z nami modlili się odwiedzający tę stronę.

• ks. Jan Żółtowski mówi:

Modlę się w intencji wszystkich moich nowych Parafian. O Bożą opiekę dla rodzin, o zdrowie, pokój i dobro. Niech Niepokalana Maryja, św. Wojciech, św. Barbara nieustannie orędują za nami, niech chronią nas od złego i pomogą osiągnąć zbawienie.

• ks. Damian Jabłoński mówi:

Gratuluję powstania tak pięknej i potrzebnej inicjatywy, jak strona parafialna parafii w Szreńsku.
    Ks. Damian Jabłoński

• xyz mówi:

Modlę się o zdrowie dla pewnego członka mojej rodziny. Niech Bóg obdarzy go swoją siłą potrzebną do przezwyciężenia tej okrutnej choroby.

• Maria mówi:

Ja dziękuję Bogu i Maryi za szczęśliwie przeżytą operację, za powrót do zdrowia.Za wspaniałe dzieci, którymi mnie Bóg obdarzył, za wiele dobra jakie otrzymałam od ludzi.Zaczynam cieszyć się życiem na nowo.Pragnę, aby 'każdego dnia nowego roku prześladowało mnie szczęście”

• Maria mówi:

Dziękuję Ci, Panie za wszelkie dobro jakie mnie spotyka każdego dnia mojego życia. Dziękuję za dobre anioły, zarówno te niebiańskie, jak i te ziemskie, które nade mną czuwają. A moja rodzina jest dla mnie oparciem w trudnych chwilach jakich ostatnio mi nie brakuje. Zdali egzamin na szóstkę.

• ABC mówi:

Dziękuję Ci Panie za opiekę nade mną i moimi bliskimi. Dzięki Tobie udało mi się przejść wiele trudnych chwil w moim życiu .Wiara pomogła mi w najtrudniejszych momentach.Przepraszam Cię Boże za chwile zwątpienia.
    Proszę Cię o pomoc dla mojej rodziny dotkniętej alkoholizmem, pomóż moim synom znaleźć drogę do Ciebie.

• xxx mówi:

Pozdrawiam Pana Kazimierza Fiuka i proszę o modlitwę w Jego intencji.
    Od dziecka pamiętam Jego obecność i posługę w tym kościele, wiele lat.
    Z wyrazami szacunku.
    Była parafianka.

• XXXX mówi:

„Miłość, to wybór drogi miłości i wierność wyborowi” św. Augustyn. – Prawda
    Jestem byłą parafianką, ale kościół w Szreńsku jest mentalnie nadal moim kościołem.Salka katechetyczna, którą wspominam z rozrzewnieniem.Najlepsze lata tam spędzone. Wszystkie sakramenty tam przyjęte. To był inny świat.
    To jest nadal moje miejsce na Ziemi, duchowo.