modlitwaTu, przedstawiamy swoje intencje modlitewne, w których wspólnie modlimy się i chcemy by z nami modlili się odwiedzający tę stronę.

• ks. Jan Żółtowski mówi:

Modlę się w intencji wszystkich moich nowych Parafian. O Bożą opiekę dla rodzin, o zdrowie, pokój i dobro. Niech Niepokalana Maryja, św. Wojciech, św. Barbara nieustannie orędują za nami, niech chronią nas od złego i pomogą osiągnąć zbawienie.

• ks. Damian Jabłoński mówi:

Gratuluję powstania tak pięknej i potrzebnej inicjatywy, jak strona parafialna parafii w Szreńsku.
    Pozdrawiam serdecznie
    Ks. Damian Jabłoński

• xyz mówi:

Modlę się o zdrowie dla pewnego członka mojej rodziny. Niech Bóg obdarzy go swoją siłą potrzebną do przezwyciężenia tej okrutnej choroby.

• Maria mówi:

Ja dziękuję Bogu i Maryi za szczęśliwie przeżytą operację, za powrót do zdrowia.Za wspaniałe dzieci, którymi mnie Bóg obdarzył, za wiele dobra jakie otrzymałam od ludzi.Zaczynam cieszyć się życiem na nowo.Pragnę, aby ‚każdego dnia nowego roku prześladowało mnie szczęście”

• Maria mówi:

Dziękuję Ci, Panie za wszelkie dobro jakie mnie spotyka każdego dnia mojego życia. Dziękuję za dobre anioły, zarówno te niebiańskie, jak i te ziemskie, które nade mną czuwają. A moja rodzina jest dla mnie oparciem w trudnych chwilach jakich ostatnio mi nie brakuje. Zdali egzamin na szóstkę.